Nové kabinové filtry pro Renault a Nissan od Sogefi

26 března 2018, 11:30

Společnost Sogefi pod značkami Purflux, FRAM a CoopersFiaam nově uvedla na trh kabinový filtr pro Nissan Primastar a Renault Trafic II.

Nové kabinové filtry Sogefi

Společnost Sogefi, v rámci svých značek Purflux, FRAM a CoopersFiaam, nabízí dva typy filtrů, které chrání cestující před škodlivými účinky znečištění a nepříjemnými pachy: kabinové filtry a filtry s aktivním uhlím.

Pylové filtry zachycují nečistoty větší než 40 mikrometrů, včetně prachu, malých částeček rostlin, pylu, bakterií, prachu z brzd, plísně, oxidy síry a výfukové plyny.

Filtry s aktivním uhlím zachytávají všechny výše uvedené nečistoty a navíc redukují pachy díky pokročilé třívrstvé struktuře vyvinuté společností Sogefi: aktivní vrstva se nachází mezi dvěmi vrstvami netkané textilie. Kromě toho filtry s aktivním uhlím snižují v kabině koncentraci škodlivých plynů, které mohou cestujícím způsobit bolesti hlavy nebo kašel.

Novinkou v nabídce Sogefi je kabinový filtr pro Nissan Primastar (1.9 – 2.0 – 2.5 dCi) a Renault Trafic II (1.9 – 2.0 – 2.5 dCi) dostupný jako: Purflux AHC186, FRAM® CFA9934 a CoopersFiaam PCK8154.

V současné době mohou díky aplikacím Purflux, FRAM® a CoopersFiaam pro mobilní zařízení Apple a Android zákazníci kdykoliv a kdekoliv procházet nabídku produktů Sogefi. Kromě katalogů nabízí aplikace také přístup k novinkám nebo výukovým videím.

Mobilní aplikace pro hledání filtrů Sogefi

Apikace je možné si stáhnout na stránkách www.purflux.com, www.fram-europe.com a www.coopersfiaam.com.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!