Inter Cars Česká republika

Inter Cars Česká republika

O firmě Inter Cars

Inter Cars Česká republika s.r.o. je dodavatel náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jedná se o moderní a rychle se rozvíjející společnost, jejímž hlavním cílem je získání standardů zaručujících maximální spokojenost zákazníků.

Na pobočky jsou kladeny nároky z hlediska velikosti objektů, skladové hodnoty a profesionality týmu, aby umožňovaly poskytování kvalitního servisu, včetně distribuce zboží směrem k našim partnerům po celém regionu.

 

Články o společnosti:

Novinky v nabídce firmy Inter Cars

Společnost Inter Cars rozšířila nabídku v odvětví nákladních aut, autobusů a zemědělské a stavební technice.

Inter Cars kalendář 2020 je nyní k dispozici

Kalendář Inter Cars patří mezi žádané publikace v automobilovém průmyslu. Každý rok vyvolává mnoho emocí a letos tomu není jinak. Kalendář Inter Cars je nyní oficiálně k dispozici.

Rozšíření sortimentu Inter Cars pro truck, bus a agro – souhrn dvou týdnů

Firma Inter Cars přišla s dalším rozšířením svého sortimentu v odvětví nákladních vozů, autobusů a zemědělské a stavební techniky.

Inter Cars: Novinky v sortimentu pro truck, bus, agro

Seznamte se s novinkami různých značek v nabídce firmy Inter Cars. Rozšíření sortimentu proběhlo v odvětví nákladních vozů, autobusů i zemědělské a stavební technice.

Novinky v sortimentu pro truck, bus, agro u Inter Cars

Společnost Inter Cars opět rozšířila svou nabídku náhradních dílů příslušenství pro nákladní vozy, autobusy a zemědělskou a stavební techniku.

Více