Bosch

Bosch

  • Pod Višňovkou 1661/35
    140 00 Praha 4
  • www.bosch.cz

O firmě Bosch

BOSCH – Automobilová technika

Divize automobilové techniky je největší divizí společnosti Bosch. Nezaměřujeme se jen na několik značek aut, naše díly byste našli téměř ve všech vyráběných vozidlech. Od BMW přes Fiat až k Mercedesu.

Naše činnost:

– vývoj nových technologií
– výroba náhradních dílů
– diagnostická zařízení

Bonusový program eXtra

Objevte věrnostní program extra a získávejte body za každý nákup produktů Bosch. Jednoduše se zaregistrujte a využívejte naplno všech výhod, které program extra přináší. Přidejte se k více než 19.000 účastníků po celém světě a sbírejte body v nejznámějším věrnostním programu v automobilové branži.

Výhody pro Váš autoservis
Jaké výhody máte jako autoservis z členství v bonusovém programu extra?

Výhody
Atraktivní odměny

Vyberte si z více než 100 atraktivních odměn z oblasti elektroniky, nářadí, kuchyně, volného času, hraček a v neposlední řadě slevových kuponů na produkty a školení Bosch. Program extra vás jednoduše odmění za vaši věrnost.

Zajímavé akce
Přihlašte se ve vašem účastnickém účtu k odběru Newsletteru a pravidelně si prohlížejte probíhající Akce. Tak budete moci profitovat z dalších zvýhodněných akcí, které přinesou ještě atraktivnější výhody v rámci vybraných kategorií.

Sbírejte body zdarma
Účast v bonusovém programu je pro váš autoservis zcela zdarma. Nač ještě čekáte? V části Registace se můžete rychle a jednoduše zaregistrovat a ihned můžete začít sbírat extra body. Když se zaregistrujete, budete moci tyto výhody využívat trvale.

Sbírejte body chytře
Jak mohu sbírat body v systému extra?

Pokud se zaregistrujete, budou vám při každém nákupu vybraných produktů Bosch u vámi vybraných maximálně 3 velkoobchodů automaticky připsány extra body na váš účastnický účet. Nakoupíte obvyklým způsobem a my vaši věrnost oceníme atraktivními odměnami.

Využívejte naše akce
V části Akce naleznete zvýhodněné akce a další výhody. Profitujte z nich a sbírejte tak extra body navíc.

Věrnostní program eXtra
Více než 100 odměn online pro vás
Přes 19.000 spokojených účastníků na celém světě
Bezplatná účast

Jak se zúčastním programu extra?
Zde zjistíte, jak jednoduše funguje největší věrnostní program v oblasti automobilové techniky a jak z něj můžete profitovat. Oceníme vaši věrnost v bonusovém programu extra. Sbírejte body při každém zakoupení vybraných produktů Bosch u svého velkoobchodního partnera a vybírejte si extra odměny! Bezplatně se mohou účastnit všechny autoservisy. Sbírání extra bodů je zcela jednoduché. Zde naleznete všechny informace pro registraci a sbírání bodů včetně získání odměn.

Registrace
Do věrnostního programu extra se můžete jednoduše a rychle registrovat v části Registrace. Registrace je provedena ve 4 krocích, připravte si své identifikační číslo (IČ) a dobře vyberte tři vaše upřednostňované velkoobchody. Zdarma se mohou registrovat všechny autoservisy. Po ukončení vaší registrace získáte potvrzovací link pro aktivaci vašeho účtu extra účastníka. S okamžitou platností získáte řadu výhod v programu extra, který vás ohodnotí za vaši věrnost atraktivními odměnami.

Nakupování a získávání bodů
Po úspěšném přihlášení můžete ihned začít sbírat body. Pokud zakoupíte u vámi vybraných maximálně 3 velkoobchodů vybrané produkty Bosch, získáte extra body, které budou připsány na vaše extra konto. V části extra produkty zjistíte, za které produkty obdržíte extra body. Body získáte v programu extra ve spolupráci se zúčastněnými velkoobchody a budou vám automaticky připisovány na vaše extra konto. Za každých 200 Kč vašeho obratu ve vybraných produktech Bosch získáte 1 bod na vaše extra konto. V části Počet bodů si můžete kdykoliv prohlédnout váš aktuální stav extra bodů.

Výběr odměn
Pilně jste sbírali extra body a chcete je nyní uplatnit a získat atraktivní odměny? To můžete jednoduše a rychle provést v části Vyhledání odměn. V našem katalogu odměn s více než 100 různými odměnami z oblasti elektronika, nářadí, kuchyně, volný čas, hračky a slevové kupony na produkty a školení Bosch se pro vás určitě najde něco vhodného! Po zvolení příslušné odměny se objeví cena v bodech. Vybrané odměny vám zašleme během 14 dnů pohodlně až na vámi zadanou dodací adresu.

Více na www.bosch-extra.cz

Články o společnosti:

Nové filtry BOSCH

Firma BOSCH rozšířila svou nabídku filtrů pro užitková vozidla.

Co mají společného propojené nákladní automobily a chytré domácnosti?

Více pohodlí, více bezpečnosti a více možností: díky Bosch řešením v oblasti konektivity jsou nákladní automobily, domácnosti a nositelná elektronika stále chytřejší a efektivnější a přinesla společnosti Bosch dvě ocenění CES 2018 Innovation Awards za inovaci.

Vylepšený ESI[tronic] 2.0

Diagnostický software Bosch ESI[tronic] 2.0 byl doplněn o nové funkce.

Systémy žhavení Bosch

Palivo pro vznětové motory je velmi zápalné oproti palivu pro zážehové motory. Z tohoto důvodu je startování vznětových motorů s přímým vstřikováním paliva (DI) spontánní při jakékoliv teplotě ≥ 0 °C, protože teplota vznícení 250 °C se dosáhne stlačením ve spalovací komoře motoru i při otáčkách startéru. Pod určitou teplotou ale vznětové motory potřebují podpůrný […]

Bosch SMT 300 najde netěsnosti v sacím i výfukovém traktu

Nové zařízení pro vyhledávání úniku Bosch SMT 300 provádí zkoušky těsnosti na mnoha uzavřených systémech vozidel. Toto kompaktní zařízení umožní najít dokonce netěsnosti vzduchu nebo vody u těsnění oken a dveří.

Více