Limitovaná edice kalendáře Master Pieces 2019 u firmy Interaction

, 5 prosince 2018, 9:49

Již tradičně každým rokem vychází limitovaná edice kalendáře Master Pieces, kde jsou vybírány ty nejlepší kousky z celého světa s barvou společnosti Spies Hecker. V tomto roce se opět probojoval na titulní stranu vůz z České republiky. Jde o Mack Truck z roku 1960 z lakovny Autoservis LUCA.

Mack Truck z roku 1960 v kalendáři u Interaction

I letos bylo vybráno mistrovské dílo z České republiky v podobě Mack Trucku z roku 1960, jež bylo renovováno v autoservisu LUCA. Jedná se o MACK B61 z roku 1960 s motorem Thermodyne, typ motoru END673 (bez turba). Jedná se o řadový šestiválec s obsahem 11 l a 10 rychlostní manuální převodovkou.

Finálního lakování se zhostil liberecký partner, Autoservis LUCA, kde je majitel vozu po dlouhá léta zákazníkem. Na voze je použita osvědčenou řadu Spies Hecker HS 670, která má vysokou chemickou a mechanickou odolnost, a je tedy pro užitková vozidla ideální. O nápisy na dveřích, písmomalířskou technikou – Pinstriping, se postarala firma Mad Joker Design.

Kompletní kalendář ke stažení ve formátu PDF.   

A pokud i vy máte nějaký ten skvost na lakovně a chcete se s ním dostat až do kalendáře pro rok 2020, neváhejte a vyplňte tuto přihlášku.

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!