SPECIAL TURBO A.S.

SPECIAL TURBO A.S.

SPECIAL TURBO a.s. je autorizovaný distributor a servisní centrum turbodmychadel značek Garrett Advancing Motion, BorgWarner, Holset, IHI, Mitsubishi a ČZ.

Už od roku 1992 přinášíme do Česka a Slovenska pouze originální produkty v ověřené kvalitě. Hájíme zájmy všech uživatelů přeplňovaných motorů před záplavou nekvalitních dílů s omezenou životností. Díky tomu si nás za své partnery pro český a slovenský trh vybrali největší světoví výrobci turbodmychadel a dalšího příslušenství pro přeplňované motory.

Disponujeme špičkově vybaveným servisním centrem s kvalifikovanými odborníky a unikátní ST Service Technology. Dbáme na vysokou kvalitu naší práce, a proto pro veškeré opravy turbodmychadel používáme výhradně díly v OE kvalitě.

Zákazníkům poskytujeme komplexní péči počínaje správným výběrem produktu, dodáním všech nezbytných komponentů, až po praktické rady k zajištění bezpečného provozu jejich strojů.

Na naši práci spoléhají autoservisy, prodejci náhradních dílů, dopravci, závodní týmy a mnozí další.

Skladem držíme přes 1500 různých typů turbodmychadel pro všechny druhy aplikací. To garantuje dodání k zákazníkovi už do druhého dne.

Nabízíme prodej nových originálních turbodmychadel i jejich opravy pro osobní vozy, lehké užitkové vozy, nákladní vozy, zemědělskou techniku a též pro průmyslové aplikace.

V nabídce dále naleznete originální viskózní spojky a ventilátory, EGR a další příslušenství pro přeplňované motory.

…jsme srdcem Vašeho motoru

Články o společnosti:

SPECIAL TURBO: Doprava zdarma ke všem objednávkám + voucher na opravu turbodmychadla

Firma SPECIAL TURBO připravila pro své zákazníky k objednávkám dopravu zdarma. Zároveň při objednání přes e-shop získáte voucher 500 Kč na opravu turbodmychadla. Ten je platný po celý rok 2021. Akce platí celý prosinec 2020.

SPECIAL TURBO: Novinky v nabídce za měsíc listopad

Společnost SPECIAL TURBO, zaměřená na opravy a prodej turbodmychadel, rozšířila svůj sortiment o turbodmychadla KKK vhodné pro zemědělské stroje Zetor, Fendt a Deutz a Garrett pro nákladní vozy MAN a Mercedes.

Školení Garret Turbo Specialista

Garrett Advancing Motion už přes 60 let udává trendy ve světě turbodmychadel. Díky unikátnímu online kurzu GARRETT INSTALLER CONNECT se můžete dozvědět o turbodmychadlech Garrett úplně vše. Provede vás od naprostých základů až k specifickým vlastnostem a závadám jednotlivých dílů. Kurz je včetně zkoušek zdarma.

SPECIAL TURBO: Originální turbodmychadla Holset REMAN s dárkem

Turbodmychadla Holset REMAN jsou skvělým kompromisem, jak získat originální díl za příznivou cenu. Výměnným způsobem za starý kus získáte továrensky repasované turbodmychadlo s dvouletou zárukou. Díky velkým skladovým zásobám navíc většinu turbodmychadel obdržíte už do druhého dne od objednání! A k nim jako dárek zdarma dostanete praktické rukavice. Akce platí do 30. 11. 2020.

Více