EUROPART CZ

EUROPART CZ

Společnost EUROPART je přední evropský obchodník s náhradními díly a příslušenstvím pro nákladní vozidla, dodávková vozidla, autobusy, přívěsy a speciální vozidla všech tříd, jehož produkty můžete zakoupit na e-shopu EWOS. Zákazníci zde po přihlášení naleznou celý nabízený sortiment včetně cen, popisů, obrázků, porovnávacích čísel, atd. E-shop je také uzpůsoben pro mobilní telefony.

Kromě součástí pro automobily nabízí svým zákazníkům z řad autoservisů, speditérů a dopravních podniků také širokou nabídku dílenských potřeb. Ta zahrnuje oblasti chemie, zařízení a vybavení servisních dílem a provozoven, upevňovací techniku, bezpečnost při práci a mnoho dalších položek pro každodenní použití v provozovně.

Rozsáhlou nabídku, která dnes zahrnuje více než 400.000 dílů, doplňují náhradní díly pro osobní vozidla. Kromě náhradních dílů pocházejících od známých dodavatelů značkových dílů nabízíme svým zákazníkům pod vlastní značkou EUROPART širokou paletu náhradních dílů a spotřebních materiálů, které představují cenově zajímavou alternativu v prověřené prvotřídní kvalitě.

Společnost EUROPART se představuje

Od svého založení před více než 70 lety se společnost EUROPART postupně vypracovala z regionální obchodní firmy na podnik s mezinárodní působností mající pobočky ve 27 zemích a vlastní dodavatele v celém světě. Přitom je však nadále pevně zakořeněna ve svém německém sídle.

Společnost EUROPART CZ s.r.o. byla založena dne 17. 3. 1997, kdy byla rovněž otevřena první pobočka v Moravanech. Po ní následovalo zřízení dalších poboček v Plzni a Pardubicích. Vedení rozšiřuje pobočky i v nových regionech České republiky, naleznete je například v Chrášťanech (Praha – západ), Brně a Českých Budějovicích

Pro EUROPART CZ s.r.o. nyní pracuje 28 zaměstnanců.

Sídlo české centrály společnosti se nachází v severovýchodní části Prahy. Pražská centrála má rozlohu prodejní plochy 120 m2 a skladů 700 m2. Její velkou výhodou je dobré umístění a napojení na nejdůležitější dopravní tepny.

Hlavním cílem společnosti EUROPART CZ je usilovat o pozici mezi třemi  předními distributory náhradních dílů a dílenských zařízení pro nákladní vozidla, přívěsy a autobusy, a zvýšit podíl na trhu prostřednictvím klíčových zákazníků.

Nejvyšší prioritou společnosti je spokojenost  zákazníků. Každoročně se pořádají akce pro zákazníky, na kterých se předvádějí výrobky a služby. Kromě toho se konají pravidelná technická školení, kde jsou zaměstnanci zákazníků informováni o novinkách v oboru servisování nákladních a přívěsných vozidel.

Články o společnosti:

EUROPART: Úhlová bruska METABO za nákup produktů EUROPART

Nakupte produkty značky EUROPART za 19.990 Kč a získejte úhlovou brusku METABO za 1 Kč. Akce platí po celý květen 2021.

EUROPART: Dárek k registraci do online obchodu EWOS

Zaregistrujte se nyní jako nový zákazník do on-line obchodu EWOS od firmy EUROPART a kromě okamžitého přístupu k více než 170.000 položek náhradních dílů, vybavení servisu, příslušenství, získejte zajímavé odměny jako poděkování. Akce platí do 30. 6. 2021.

Velké rozšíření nabídky firmy EUROPART

Společnost EUROPART, přední distributor náhradních dílů a příslušenství pro užitková vozidla, autobusy a speciální vozidla, rozšířila skladovou zásobu o více než 1.000 položek.

Nové produkty v nabídce EUROPART Premium Parts

Společnost EUROPART, přední distributor náhradních dílů a příslušenství pro užitková vozidla, autobusy a speciální vozidla, rozšířila nabídku své privátní značky o řadu produktů určených pro systémy řízení a zavěšení.

Více