Firma Elit CZ hledá vhodné kandidáty na pozici PRODEJNÍ PORADCE AUTODÍLŮ

13 května 2016, 0:00

PRODEJNÍ PORADCE AUTODÍLŮ na pobočky: Roudnice nad Labem, Trutnov, Karviná, Karlovy Vary, Pardubice, Ústí nad Labem

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

HLEDÁTE VÝZVU V OBLASTI AUTOMOTIVE?

JSTE SKVĚLÝM OBCHODNÍKEM V OBORU PKW DÍLŮ A UMÍTE VYJEDNÁVAT?

Říkáte si ano? Proto čtěte dál…

Náplň práce:
– prezentace a prodej sortimentu
– poskytování odborných informací zákazníkům
– komunikace se současnými zákazníky
– navazování nových obchodních vztahů v oblasti automotive

Požadujeme:
– velmi dobrou znalost sortimentu autodílů PODMÍNKOU
– praxi na obdobné pozici min. 1 rok PODMÍNKOU
– prodejní dovednosti, obchodního ducha
– komunikativnost, prezentační dovednosti
– znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
– řidičský průkaz sk. B
– spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
– perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti v automobilovém průmyslu
– prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
– přátelské a moderní prostředí
– motivační ohodnocení
– firemní benefity
– auto i k soukromým účelům, notebook, firemní mobilní telefon,tablet
– místo výkonu práce:možnost výběru pobočky: Roudnice nad Labem, Trutnov, Karviná, Karlovy Vary, Pardubice, Ústí nad Labem
– nástup dohodou

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: alzbeta.hlinkova@elit.cz  NEBO ODPOVĚZTE PŘES NAŠE KARIÉRNÍ STRÁNKY:  http://elit.jobs.cz/

V HLAVIČCE EMAILU VŽDY UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE A LOKALITU POBOČKY,KDE SE O PRÁCI UCHÁZÍTE.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.