Firma Elit CZ hledá vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ – SKLADNÍK

13 května 2016, 0:00

ŘIDIČ – SKLADNÍK na pobočky: Olomouc, Břeclav, Mladá Boleslav, Strakonice, Liberec, Pardubice, Roudnice nad Labem

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

JSTE ODPOVĚDNÝ ŘIDIČ A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?
– Hledáme pracovitého člověka, který rád řídí a zvládne hodně práce.

Vaším úkolem bude:
– odpovědná práce ve skladu – příjem zboží, udržování skladu
– rozvoz zboží zákazníkům po naplánované trase

Očekáváme od Vás:
– vyučení technického směru
– řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel)
– základní znalost sortimentu autodílů
– bezúhonnost, zodpovědnost
– znalost práce na PC

Za Váš dobrý výkon nabízíme:
– zaměstnání na HPP v prosperující a rozvíjející se společnosti
– osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
– firemní benefity
– místo výkonu práce: možnost výběru pobočky Olomouc, Břeclav, Mladá Boleslav, Strakonice, Liberec, Pardubice, Roudnice nad Labem
– nástup: dohodou

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA EMAIL:alzbeta.hlinkova@elit.cz  NEBO ODPOVĚZTE PŘES NAŠE KARIÉRNÍ STRÁNKY:  http://elit.jobs.cz/

V HLAVIČCE EMAILU VŽDY UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE A LOKALITU POBOČKY, KDE SE O PRÁCI UCHÁZÍTE.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.